Instagram Gizli Profile Bakma

Bilgilendirici ve tanıtıcı sosyal medya içerikli yazılarımız
instagram gizli profile bakma

İnstagram gizli profile bakma nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız bu konuda işinizi kolaylaştıracak birçok farklı uygulama olduğunu bilmelisiniz. İnstagram milyarlarca aktif kullanıcının her gün zaman geçirdiği platformlar arasında yer alır. Sosyal medya uygulamaları arasında yer alan İnstagram ’da kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda kullandıkları hesapları gizleme hakkına sahiptir. Bir hesabı gizlemekteki en temel amaç ise yapılan bütün paylaşım ve beğenilerin dışarıdan görünmemesidir.

Gizli bir hesapta bulunan her türlü paylaşım, kullanıcının takip etmediği kişiler tarafından görülemez. Bu durumda kullanıcılar İnstagram gizli profile bakma nasıl yapılır sorusuna yanıt arar. Takip etmediğiniz kişilerin hesaplarını nasıl görebileceğinizi merak ediyorsanız bu konuda size yardımcı olacak programlar arasından tercih yapabilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesabı Görme Programları

İnstagram ‘da bulunan bütün gizli hesapları görebilmenizi sağlayacak uygulamalar mobil cihazınızın desteklediği uygulama mağazasında sizlere sunulur. Bu programlar arasından dilediğinizi tercih ederek indirebilir ve kurulum işleminin ardından programı kullanmaya başlayabilirsiniz. İnstagram gizli profili görüntüleme amacı ile tercih edebileceğiniz programlar şunlardır;

  • Postegro
  • Ghosty
  • Ghostegro

Postegro- Lili App

Uygulama mağazasından Postegra ismi ile ulaşabileceğiniz bu uygulama kullanıcılarına gizli hesapları görüntüleme konusunda hizmet verir. Bu uygulamayı ücretsiz olarak tercih edebilirsiniz. Birçok farklı versiyonu bulunan Postegro’yu aynı zamanda APK olarak da bilgisayarınıza indirebilir ve bu cihaz üzerinden de istediğiniz gizli hesabı görüntüleyebilirsiniz.

Ghosty

İnstagram’ ın stalker uygulamalarından birisi olan Ghosty, APK olarak tercih edebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamayı APK olarak indirdikten sonra cihaza kolayca kurulum yapabilirsiniz. Bu uygulamanın diğerlerinden farklı olan yanı takip etmek istediğiniz kişinin de aynı uygulamaya sahip olmasıdır. Eğer gizli hesap sahibinde Ghosty uygulaması yoksa bu durumda o kullanıcının hesabını göremezsiniz.

Ghostegro

İnstagram gizli profil görüntüleme konusunda işinize en fazla yarayacak programlardan birisi Ghostegro’dur. Bu program ile sınırlı sayıda da olsa gizli profilleri görüntüleyebilirsiniz. Ghostegro bu alanda hizmet veren ücretli uygulamalardan birisidir. Dilerseniz kısa süreliğine size sunulacak olan ücretsiz sürümü indirebilir ve İnstagram gizli profile bakma amacı ile kullanabilirsiniz. Ancak programı uzun süre kullanmak istediğinizde cüzi miktarda ödeme yapmanız istenecektir.

Ghostegro diğer uygulamalardan farklı olarak sizin profiliniz gizli durumda iken kimlerin sizi görüntülediğini de size gösterir. Programın ek hizmetleri arasında yer alan bu özellik sayesinde anlık olarak dilerseniz kimlerin sizin gizli profilinizi ziyaret ettiğini görebilirsiniz.

İnstagram Gizli Profile Bakma Siteleri

İnstagram gizli profile bakma konusunda uygulamalar haricinde siteleri de tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden online olarak hizmet veren sitelere giriş yapmanız ve takip etmek istediğiniz hesaba ilişkin gerekli bilgileri girmeniz yeterlidir. İnstagram gizli profile bakma siteleri konusunda size yardımcı olabilecek siteler şunlardır;

  • com
  • İnjectbox - com
  • Private Insta
  • İmage Rocket
  • Bestwhozi
  • IGLookUp

Bu siteler haricinde daha birçok farklı site ve uygulama üzerinden İnstagram gizli profil görüntüleme yapabilirsiniz. Bu konuda küçük bir araştırma yaparak farklı sitelere ulaşmanız ve farklı uygulamalar hakkında bilgi almanız da söz konusudur.