Hizmet Sözleşmesi

Site kullanım ve kurallarının yasal maddeler halinde sözleşmesidir

Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar; aşağıda belirtilen şartları, kuralları ve yasal sorumlulukları içeren hizmet sözleşmesinin bisosyalmedya.com sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.


 1. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen bisosyalmedya.com sitesine bakiye yüklemeyiniz ve kullanmayınız.
 2. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı kayıt formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.
 3. Bisosyalmedya.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, düzenleme ve durdurma hakkını saklı tutar.
 4. Değişiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüğe girer.
 5. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.Kullanıcı sözleşmesi, hizmet şartları, ve iptal ve iade koşulları bisosyalmedya.com ’un tüm üyelerine açıktır.


KULLANIM

 • Bisosyalmedya.com bu internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
 • Bisosyalmedya.com'a iletilen tüm eleştirilerin hakkı bisosyalmedya.com'a aittir, istenildiği taktirde pazarlama amacıyla kullanılabilir.


SORUMLULUKLAR

 • Bisosyalmedya.com u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.
 • Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
 • Yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden bisosyalmedya.com sorumlu tutulamaz.
 • Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. Bisosyalmedya.com a da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı bisosyalmedya.com ya aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
 • Bu internet sitesi kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. Bisosyalmedya.com, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 • Bisosyalmedya.com, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Bisosyalmedya.com nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
 • Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.


HİZMET SÜREKLİLİĞİ

 • Bisosyalmedya.com taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir.
 • Bisosyalmedya.com 'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır.
 • Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. bisosyalmedya.com, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta yada sms ile kullanıcılarına bildirilecektir.
 • Yenilenmiş güncel kullanım şartları, bisosyalmedya.com da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve bisosyalmedya.com sitesinin hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.
 • Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren bisosyalmedya.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 • Bisosyalmedya.com üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.
 • Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumları yetkililerine sunulabilir.
 • Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde bisosyalmedya.com sunucularında tutulmamaktadır.
 • Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin bisosyalmedya.com arayüzü üzerinden PAYTR ödeme altyapısı ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 • Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri güncelleyebilmektedir.Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 • Bisosyalmedya.com adresli web sitemize kayıt olmanız halinde e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir.GERİ ÖDEME POLİTİKASI

 • Kullanıcı kullanmadığı bakiyesi için iade talebinde bulunabilir.
 • Çalıntı kredi kartı yada farklı yöntemler ile başkasının adına ödeme yapılırsa hesap istisnasız feshedilecektir.
 • Siparişler işleme alındıktan sonra iptal yada iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmaz ise sistem otomatik bakiye iade edilmektedir.